2000 Yılında kurulan ARYA ELEKTROMEKANİK Sahne Işık Projektörleri tasarlayıp üreteterek imalata başladı. Reflektörler, Teleskobik ışık direkleri, Mobil sahne platformları tasrlayıp üreterek pörtfeyini geliştiren firmamız, 2008 Yılında ARYA SAHNE’yi kurmuştur. Sahne Perdeleri, mekanik sistemleri, sofito sistemleri üretmeye başladı. Kültür Merkezleri ihtiyaçları doğrultusunda dünya çapında isim yapmış önemli markaların kalitesinde doğru ve kaliteli ürünler tasarlayıp üreterek hızla gelişmesine devam ediyor.


1800 m2 kapalı alanda Ostim, Ankara’daki fabrikamızda, ürünlerimizi 200 m2 deki showromumuzda tüketicinin beğenisine gururla sunuyoruz. Sektördeki yaygın kullanımda olan ürünleri özgün tasarımlarla geliştirerek ürettiğimiz her üniteyi, “mekânlara özel çözümler” olarak görüyoruz. Dış pazarda da adını duyuran firmamız, geleceğin dünya çapında firmalarından biri olabilmek için çalışıyor. Tüketicinin beklediği profesyonel hizmeti üretimde, satış ve sonrasında yetkin bir şekilde sağlayabilmek için, ARYA’nın dinamik yapısını, hiç bitmeyen enerjimizle canlı tutuyoruz. Her geçen gün, aydınlığımızı daha çok insanla, daha çok mekânla buluşturuyoruz ve mimarinin ince detaylarını kullanarak yaptığımız uygulamalarımızı, sektördeki farklılaşma noktamız olarak görüyoruz.


Parlak fikirlerin öncü olduğu sektörde ARYA olarak kalıcılığımızı, kalite standartlarımızın yükselen grafiği ile sağladık. Satış ve satış sonrasındaki amacımız;Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkinin ihtiyaçlarının karşılanmasından öteye gitmesi ve sağlam bir dostluğa dönüşmesi için gereken ortamı, verdiğimiz kusursuz hizmetle ve üretimini yaptığımız yenilikçi tasarımların ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamasıyla oluşturuyoruz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.